Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PealehtKaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_mini_membersLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]

Go down 
+3
Paul_Kodama
Takk
Crawl
7 posters
AutorTeade
Crawl

Crawl


Postituste arv : 21
Join date : 14/06/2009
Age : 30
Asukoht : Eesti

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeTeis Juun 16, 2009 7:57 pm

Täna, umbes kell 14.40 16.06.2009
Arreteerisid mind kolm politseinikku: Paul_Kodama, Taits_Leht, Matu_Smith.
Hetk enne arreteerimist jooksis üks tüdruk (kes põgenes) minu autosse, ning vältides, et mina arreteerituks saaks põgenemise eest, jooksin ma otsekoheselt autost välja, politseinike taha. Nad tulistasid mind ja panid mul käed raudu, kuigi ma AITASIN neid ning andsin neile selle tüdruku (Merilin_Backer) kohe kätte, tüdruk suri, kuid mina jäin ellu ja mind viidi jaoskonda. Siis tehti mulle jaoskonnas protokoll Vastassuunas sõitmise eest ja Politsei eest põgenemise eest. Kummastki mina midagi ei teadnud. Sest vahetult enne juhtumit, kui politseijaoskonna ees minu autosse tuli Merilin_Backer ei olnud minu lähedal ühtegi politseiniku, ning logisin sisse umbes 5 minutit ennem. Kohe pärast sisselogimist läksin võtsin omale auto ja sõitsin sellega politseijaoskonna ette. Eriti tore tundus mulle see, et mina ei teadnud mitte midagi sellest, et ma olin vastassuuna vööndis sõitnud või siis Politsei eest põgenenud. Mulle koostati trahv 7 000$, siis ma küsisin neilt, et kas aitamise eest saab trahvi - vastust ei tulnud. Koostati trahv 6 000$, ka seda keeldusin ma maksmast, kuna soovisin rääkida Politseiülemaga, sest ma ei olnud tõesti, mitte midagi valesti teinud. Võibolla kutsutakse vastassuunas sõitmiseks seda, kui ma pööran üle tee parkimis kohale ning peatun? Olles keeldunud trahvi maksmast pandi mind algul valge uksega vangikongi, ning küsiti, kas ikka ei maksa ära? Siis ma vastasin, et ma sooviksin rääkida adminniga/politseiülemaga. Siis läksid politseinikud vihaseks ning ilma /me võtab elektrirelva kasutamata taze-sid mu ära. Seejärel võisin end leida vangikongist 10 000$ Trahviga ja 1100 Sekundit vangistusega.

Selles jutus rääkisin ära kõik mis oli toimunud pärast minu mängu sisenemist ja enne mu kaebuse tegemist.
Okei, kui politseinikud nii arvavad, kuid ma seda ei teinud (ju ma siis olen pime ja kurt). Las ma siis sõitsin vastassuuna vööndis. Ikka saavad mõnikord politseinikud valesti aru, või on mõni politseinik inglismaa päritoluga, et ei tohi paremal pool sõita. Kas tehakse vastassuunas sõitmise eest 10 000$ trahvi ja 1100 sekundit vangistust?

Ma usun, et ma pole ainuke, kes peab seda juhtumit imelikuks, palun toetage mind kallid Kuressaare kaaselanikud.
Kes iganes arvab, et see juhtum oli normaalne, öelgu seda. Kõik arvamused on lubatud.


Tänan,
Crawl_Uderson
Tagasi üles Go down
Takk




Postituste arv : 16
Join date : 10/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeTeis Juun 16, 2009 9:19 pm

Minu arust NUSSIB mängijaid kõige rohkem Paul Kodama teeb umbes trahve jms! Kui ma admin oleks siis ma võtaks tal mendist koha ära ja annaks hoiatuse!
Tagasi üles Go down
Paul_Kodama

Paul_Kodama


Postituste arv : 12
Join date : 04/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeTeis Juun 16, 2009 10:35 pm

Takk kirjutas:
Minu arust NUSSIB mängijaid kõige rohkem Paul Kodama teeb umbes trahve jms! Kui ma admin oleks siis ma võtaks tal mendist koha ära ja annaks hoiatuse!

Ma nussin??? Te lihtsalt ei ole veel´vaadanud mentide trahvikirja mis peab tegema kui...
Tagasi üles Go down
Crawl

Crawl


Postituste arv : 21
Join date : 14/06/2009
Age : 30
Asukoht : Eesti

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeTeis Juun 16, 2009 11:00 pm

KLIKAKE ET NÄHA TRAHVIDEST

Mul pole küll prille eest, aga ma ei loe siit välja "Mitte millegi tegemise eest 10000 kr"
Tagasi üles Go down
Matu_smith




Postituste arv : 15
Join date : 09/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeTeis Juun 16, 2009 11:13 pm

Nii , meie silmis sa aitasid põgeneda Merilin_Backeril , te tulite Politsei jaoskonda sisse , kus viibis ka Merilin_Backer , ning jooksite koos temaga autosse , meie 3-kesti ( Paul_Kodama , Taits_Leht ning mina) üritasime teid takistada , tulistades teid mõlemat . Kuid jah tõesti mina pole seda vastassuunas sõitmis protokolli koostanud . Mina tegin ainult Protokolli põgenemise ja kaasaitamise eest . Ja mina isiklikult seda /ta . ei teinud . Ning tõesti see oli selle politseiniku poolt väga loll tegu ( kes iganes seda tegi ) . Ning Paul_Kodama , kes mõistis teid jaili 1100 sekundit , üle 15 minuti ( mis on sugugi pikk aeg) . Me üritame teha tulevikus väiksema summaga trahve , kuid selleks peate te ise ka korralikult käituma , ning vältima seda ,et te ei satuks millegi väga paha teo otsa , mis praegusel juhul oli seotud Merilin_Backeriga .
Tagasi üles Go down
Crawl

Crawl


Postituste arv : 21
Join date : 14/06/2009
Age : 30
Asukoht : Eesti

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeTeis Juun 16, 2009 11:21 pm

Ma tulin politseijaoskonna uksest sisse, vaatasin, liiga palju rahvast, läksin välja. Väljas istusin oma autosse, siis lahkusin oma autost, kuna minu autosse tuli kurjategija, lahkusin sel põhjusel, et aidata teil ta kätte saada (muidu ma oleks ju minema sõitnud) ma loovutasin oma auto teile. Te avasite minupihta tule ja arreteerisite mind. Miks ma oleks muidu välja tulnud autost, kui oleks tahtnud olla kaasosaline? Ma oleks ju saand minema sõita...

Ma üritasin teid aidata tookord Sad
Tagasi üles Go down
Paul_Kodama

Paul_Kodama


Postituste arv : 12
Join date : 04/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 1:36 am

Crawl kirjutas:
Ma tulin politseijaoskonna uksest sisse, vaatasin, liiga palju rahvast, läksin välja. Väljas istusin oma autosse, siis lahkusin oma autost, kuna minu autosse tuli kurjategija, lahkusin sel põhjusel, et aidata teil ta kätte saada (muidu ma oleks ju minema sõitnud) ma loovutasin oma auto teile. Te avasite minupihta tule ja arreteerisite mind. Miks ma oleks muidu välja tulnud autost, kui oleks tahtnud olla kaasosaline? Ma oleks ju saand minema sõita...

Ma üritasin teid aidata tookord Sad

Sa ei maksnud trahvi ära, ning nüüd asi ants.
Tagasi üles Go down
merilin_backer




Postituste arv : 41
Join date : 10/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 4:51 am

Crawl kirjutas:
Ma tulin politseijaoskonna uksest sisse, vaatasin, liiga palju rahvast, läksin välja. Väljas istusin oma autosse, siis lahkusin oma autost, kuna minu autosse tuli kurjategija, lahkusin sel põhjusel, et aidata teil ta kätte saada (muidu ma oleks ju minema sõitnud) ma loovutasin oma auto teile. Te avasite minupihta tule ja arreteerisite mind. Miks ma oleks muidu välja tulnud autost, kui oleks tahtnud olla kaasosaline? Ma oleks ju saand minema sõita...

Ma üritasin teid aidata tookord Sad

TAL ON TÄITSA ÕIGUS TA EI TEINUD MIDAGI SEE ON POLITSEI POOLT VÄGA EBAÕIGLANE JA SEE PAUL tuleks uldse lahti lästa sest ta täielik nonrp ja ei oska ment olla.
Tagasi üles Go down
Paul_Kodama

Paul_Kodama


Postituste arv : 12
Join date : 04/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 5:22 am

merilin_backer kirjutas:
Crawl kirjutas:
Ma tulin politseijaoskonna uksest sisse, vaatasin, liiga palju rahvast, läksin välja. Väljas istusin oma autosse, siis lahkusin oma autost, kuna minu autosse tuli kurjategija, lahkusin sel põhjusel, et aidata teil ta kätte saada (muidu ma oleks ju minema sõitnud) ma loovutasin oma auto teile. Te avasite minupihta tule ja arreteerisite mind. Miks ma oleks muidu välja tulnud autost, kui oleks tahtnud olla kaasosaline? Ma oleks ju saand minema sõita...

Ma üritasin teid aidata tookord Sad

TAL ON TÄITSA ÕIGUS TA EI TEINUD MIDAGI SEE ON POLITSEI POOLT VÄGA EBAÕIGLANE JA SEE PAUL tuleks uldse lahti lästa sest ta täielik nonrp ja ei oska ment olla.

Sa ei tahtnud meid aidata, ning ma pole mingi non-rp!!! Sa Ise oled hull non-rp näiteks: paned /q vms ja teled ära!!! lol!
Tagasi üles Go down
merilin_backer




Postituste arv : 41
Join date : 10/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 5:23 pm

Paul_Kodama kirjutas:
merilin_backer kirjutas:
Crawl kirjutas:
Ma tulin politseijaoskonna uksest sisse, vaatasin, liiga palju rahvast, läksin välja. Väljas istusin oma autosse, siis lahkusin oma autost, kuna minu autosse tuli kurjategija, lahkusin sel põhjusel, et aidata teil ta kätte saada (muidu ma oleks ju minema sõitnud) ma loovutasin oma auto teile. Te avasite minupihta tule ja arreteerisite mind. Miks ma oleks muidu välja tulnud autost, kui oleks tahtnud olla kaasosaline? Ma oleks ju saand minema sõita...

Ma üritasin teid aidata tookord Sad

TAL ON TÄITSA ÕIGUS TA EI TEINUD MIDAGI SEE ON POLITSEI POOLT VÄGA EBAÕIGLANE JA SEE PAUL tuleks uldse lahti lästa sest ta täielik nonrp ja ei oska ment olla.

Sa ei tahtnud meid aidata, ning ma pole mingi non-rp!!! Sa Ise oled hull non-rp näiteks: paned /q vms ja teled ära!!! lol!

IRW MIDA SA MÕTLED VÄLJA NUUD ASJU IRW JA MA TELEN ÄRA MA POLE ADMINGI LOHH ÕPI RP SELGEKS BOT
Tagasi üles Go down
Tarmo_Tamme




Postituste arv : 9
Join date : 10/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Tarmo Tamme   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 5:56 pm

Hehh , ma olen sinuga samal meelel!
Mind areteerivad ka koguaeg need Matu,Taits ja see Paul.
Mul oli siuke lugu ,et sõidan autoka ja näen,et ment sõidab kõrval tänaval siukse tinaga ,eks.
Võtan veits kiirust maha ja sõidan korralikult. JÄrsku paneb kõrvalt Kiirabi sisse ja roolis oli see Merlin_Talv.
Tal ei juhtunud midagi ja kahjuks ma ei jõudnud kirjutada ,et /me lõi pea ära.
Siis ta sai põgenema ja sõitsin niisama linnapeal. Keerasin skateparki ja võmm peatas. Küsis lube ja ma tegin /me avab karbatsoki ja otsib sealt autojuhilube. Ja siis /do ei leia. Ta ütleb ,et otsige veel.Ma ütlen : aa jaa mul load kodus ,eks.Ta küsib mu nime ütlen Jüri Kuusepuu, ta karjub : Ära valeta , ütle päris nimi. Siis ta andis hoiiatuse (Paul_Kodama vms) . sõidan panga ette ja lülitan automootari välja. Tuleb jälle see sama ment ja siis on seal see Kiirabi autoga tüüp ka (Merlin_Talv). Merlin karjub : See mees tahtis mind tappa . JA mendid käskisid lubenäidata neile aga ütlesin ,et load kodus.Siis lasevad kummid sodiks ja siis see MErlin tuleb viskab mu autost välja ka sõidab mu autoga minema. Ma aga Karjun ,et minge talle järgi ta lasi mu auto rotti jne.Mendid ei läinud ja käskisid mul mendi autosse minna. Aga mina ei näinud seal ühtegi mendi autot vaid oli see Cheetah mis on mendist aga ta ei kutusnud sinna. JA karjus ja andis peksa aga ma ikka /B kaudu rääkisin ,et mul ei ole siin kuskil auto ,eks. Aga ta ikka peksab mind, hakkasin vastu ja siis võttis spray ja lasi . Viis mu jaoskonda selle Cheetahga ja jaoskonnas tegid Protokolli. Tulid ja Tegid ainult /Ticket vms. Ja karjusid: Maksa ära kohe!!!.Ma rääkisin /b kaudu ,et kuule kõigepealt ulata mulle see protokoll, eks . Siis ulatas . Tegin /me võtab vastu ja uurib seda. MA ei nõustunud . Karjusid ja sõimasid ja ütlesid ,et ma nonRP jne. Ütles ,et saan bani kui ei maksa või midagi siukest. viisid vangi kongi ja panid jail 1200 sekundit ja trahv oli mingi 8000. Aga mulle ei meeldi. Karjuvad ,et ma olen siuke NonRP ja ei oska mängida ,aga kas nad ise oskavad paremini???

Ma arvan ,et las see Admin paneb mulle siis ban-i kui ma olengi siis "NonRP" .MAtu on ka NonRP. Kirjutab Sinna Raadiosse (ic) oii blatt, ,, servusse tuli kullaauk vms.
Ja siis pani raadiosse smile ja slapis mind ns .
Et siis põhimõte on selles ,et kui ei oska ment olla siis ära ole ja kui karjud teistega ,et oled NonRp - siis pigem vaata enda järel ,et kui RP kunn sa oled või NonRP
Tagasi üles Go down
Paul_Kodama

Paul_Kodama


Postituste arv : 12
Join date : 04/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 7:44 pm

Tarmo_Tamme kirjutas:
Hehh , ma olen sinuga samal meelel!
Mind areteerivad ka koguaeg need Matu,Taits ja see Paul.
Mul oli siuke lugu ,et sõidan autoka ja näen,et ment sõidab kõrval tänaval siukse tinaga ,eks.
Võtan veits kiirust maha ja sõidan korralikult. JÄrsku paneb kõrvalt Kiirabi sisse ja roolis oli see Merlin_Talv.
Tal ei juhtunud midagi ja kahjuks ma ei jõudnud kirjutada ,et /me lõi pea ära.
Siis ta sai põgenema ja sõitsin niisama linnapeal. Keerasin skateparki ja võmm peatas. Küsis lube ja ma tegin /me avab karbatsoki ja otsib sealt autojuhilube. Ja siis /do ei leia. Ta ütleb ,et otsige veel.Ma ütlen : aa jaa mul load kodus ,eks.Ta küsib mu nime ütlen Jüri Kuusepuu, ta karjub : Ära valeta , ütle päris nimi. Siis ta andis hoiiatuse (Paul_Kodama vms) . sõidan panga ette ja lülitan automootari välja. Tuleb jälle see sama ment ja siis on seal see Kiirabi autoga tüüp ka (Merlin_Talv). Merlin karjub : See mees tahtis mind tappa . JA mendid käskisid lubenäidata neile aga ütlesin ,et load kodus.Siis lasevad kummid sodiks ja siis see MErlin tuleb viskab mu autost välja ka sõidab mu autoga minema. Ma aga Karjun ,et minge talle järgi ta lasi mu auto rotti jne.Mendid ei läinud ja käskisid mul mendi autosse minna. Aga mina ei näinud seal ühtegi mendi autot vaid oli see Cheetah mis on mendist aga ta ei kutusnud sinna. JA karjus ja andis peksa aga ma ikka /B kaudu rääkisin ,et mul ei ole siin kuskil auto ,eks. Aga ta ikka peksab mind, hakkasin vastu ja siis võttis spray ja lasi . Viis mu jaoskonda selle Cheetahga ja jaoskonnas tegid Protokolli. Tulid ja Tegid ainult /Ticket vms. Ja karjusid: Maksa ära kohe!!!.Ma rääkisin /b kaudu ,et kuule kõigepealt ulata mulle see protokoll, eks . Siis ulatas . Tegin /me võtab vastu ja uurib seda. MA ei nõustunud . Karjusid ja sõimasid ja ütlesid ,et ma nonRP jne. Ütles ,et saan bani kui ei maksa või midagi siukest. viisid vangi kongi ja panid jail 1200 sekundit ja trahv oli mingi 8000. Aga mulle ei meeldi. Karjuvad ,et ma olen siuke NonRP ja ei oska mängida ,aga kas nad ise oskavad paremini???

Ma arvan ,et las see Admin paneb mulle siis ban-i kui ma olengi siis "NonRP" .MAtu on ka NonRP. Kirjutab Sinna Raadiosse (ic) oii blatt, ,, servusse tuli kullaauk vms.
Ja siis pani raadiosse smile ja slapis mind ns .
Et siis põhimõte on selles ,et kui ei oska ment olla siis ära ole ja kui karjud teistega ,et oled NonRp - siis pigem vaata enda järel ,et kui RP kunn sa oled või NonRP

Ohooo!!! Sina teed koguaeg non-rp. Sa ei maksa kunagi trahve teed /q logid välja jne!!!
Tagasi üles Go down
merilin_backer




Postituste arv : 41
Join date : 10/06/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeNelj Juun 18, 2009 6:32 pm

Paul_Kodama kirjutas:
Tarmo_Tamme kirjutas:
Hehh , ma olen sinuga samal meelel!
Mind areteerivad ka koguaeg need Matu,Taits ja see Paul.
Mul oli siuke lugu ,et sõidan autoka ja näen,et ment sõidab kõrval tänaval siukse tinaga ,eks.
Võtan veits kiirust maha ja sõidan korralikult. JÄrsku paneb kõrvalt Kiirabi sisse ja roolis oli see Merlin_Talv.
Tal ei juhtunud midagi ja kahjuks ma ei jõudnud kirjutada ,et /me lõi pea ära.
Siis ta sai põgenema ja sõitsin niisama linnapeal. Keerasin skateparki ja võmm peatas. Küsis lube ja ma tegin /me avab karbatsoki ja otsib sealt autojuhilube. Ja siis /do ei leia. Ta ütleb ,et otsige veel.Ma ütlen : aa jaa mul load kodus ,eks.Ta küsib mu nime ütlen Jüri Kuusepuu, ta karjub : Ära valeta , ütle päris nimi. Siis ta andis hoiiatuse (Paul_Kodama vms) . sõidan panga ette ja lülitan automootari välja. Tuleb jälle see sama ment ja siis on seal see Kiirabi autoga tüüp ka (Merlin_Talv). Merlin karjub : See mees tahtis mind tappa . JA mendid käskisid lubenäidata neile aga ütlesin ,et load kodus.Siis lasevad kummid sodiks ja siis see MErlin tuleb viskab mu autost välja ka sõidab mu autoga minema. Ma aga Karjun ,et minge talle järgi ta lasi mu auto rotti jne.Mendid ei läinud ja käskisid mul mendi autosse minna. Aga mina ei näinud seal ühtegi mendi autot vaid oli see Cheetah mis on mendist aga ta ei kutusnud sinna. JA karjus ja andis peksa aga ma ikka /B kaudu rääkisin ,et mul ei ole siin kuskil auto ,eks. Aga ta ikka peksab mind, hakkasin vastu ja siis võttis spray ja lasi . Viis mu jaoskonda selle Cheetahga ja jaoskonnas tegid Protokolli. Tulid ja Tegid ainult /Ticket vms. Ja karjusid: Maksa ära kohe!!!.Ma rääkisin /b kaudu ,et kuule kõigepealt ulata mulle see protokoll, eks . Siis ulatas . Tegin /me võtab vastu ja uurib seda. MA ei nõustunud . Karjusid ja sõimasid ja ütlesid ,et ma nonRP jne. Ütles ,et saan bani kui ei maksa või midagi siukest. viisid vangi kongi ja panid jail 1200 sekundit ja trahv oli mingi 8000. Aga mulle ei meeldi. Karjuvad ,et ma olen siuke NonRP ja ei oska mängida ,aga kas nad ise oskavad paremini???

Ma arvan ,et las see Admin paneb mulle siis ban-i kui ma olengi siis "NonRP" .MAtu on ka NonRP. Kirjutab Sinna Raadiosse (ic) oii blatt, ,, servusse tuli kullaauk vms.
Ja siis pani raadiosse smile ja slapis mind ns .
Et siis põhimõte on selles ,et kui ei oska ment olla siis ära ole ja kui karjud teistega ,et oled NonRp - siis pigem vaata enda järel ,et kui RP kunn sa oled või NonRP

Ohooo!!! Sina teed koguaeg non-rp. Sa ei maksa kunagi trahve teed /q logid välja jne!!!

MIDA SA HAKKAD SIIN TEISI SÕIMAMA KUI KAEBUS ON TEIE KOHTA MENDID TRAHVI EI PEA MAKSMA KUI EI TAHA.
Tagasi üles Go down
henryKI11




Postituste arv : 3
Join date : 30/07/2009

Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitimeNelj Juul 30, 2009 2:36 am

uips
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]   Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda] I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kaebus - Kuressaare politseinikud [Palun lugeda]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Klubi Reeglid(KOHUSTUSLIK LUGEDA!)
» Kaebus -Paul Kodama
» Kaebus elmar ja taits
» Kaebus - Janar kask
» Kuressaare Politsei reeglid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: OOC - tegelasevälised teemad :: Mängijatest Teatamine-
Hüppa: