Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
Pealeht[ Avaldus admini kohale ] Monica McFey I_icon_mini_membersLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey

Go down 
3 posters
AutorTeade
Monica McFey

Monica McFey


Postituste arv : 7
Join date : 19/06/2009

[ Avaldus admini kohale ] Monica McFey Empty
PostitaminePealkiri: [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey   [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey I_icon_minitimeNelj Juun 25, 2009 11:01 pm

Tervist rahvas, kriban siia siis väikese stoory, mille eesmärk on admini kohale kandideerimine.

Hetkel olen mängus Monica McFey nimega, pole siin serveris veel eriti kaua küll mänginud, kuid SA:MP-i olen päris kaua juba mänginud.
Eelmisest RP serverist tüdinesin ära juba natuke. Vahepeal plaanisin ültse quitida, aga veel ei teinud seda.
Sai siis natuke aega oma servus rallitatud/scriptitud/rp tehtud. Tundsin, et ei viitsi veel quitida, otsisin erinevaid arenemisjärgus servereid, leitsin ühe inimese
MSN-i pealkirjast lingi sellele foorumile, käisin siis korraks mängus, vaatasin päris normaalne. Ega eriti ei tea mida siia kirjutada.


Oskused on järgmised :
* Oskan scriptida [ 6-8/10 ]
* Oskan Mappida (MTA) [ 9/10 ]
* Oskan RP-d [ 8/10 ]
* Oskan admini asju [ 9/10 ]

Tunnen reegleid, olen varem olnud admin, välismaa serveris. Eesti serveris peaks see muidugi lihtsam olema.

Mida teeksin mina adminina teisiti ?
* Karistaksin neid kes ei tunne reegleid piisavalt. [ Esimest korda õpetaks, kuidas on õige. Teist korda juba suhtuks natuke karmimalt. ]
Vajadusel õpetaks neid.
* Aitaksin scriptida, mappida. Kui peaks vaja minema.
* Oleksin nii aktiivne kui võimalik. Nagunii suvel midagi muud teha pole.


Üldiselt olen normull vana. Vanust on 16, mõistust on piisavalt. Asju õpin suhteliselt kiiresti, ehk saan asjadest kiiresti aru.
Oeh, ega eriti ei teagi mida siia juurde kirjutada.

Küsimused ja muud asjad on oodatud. Smile
Tagasi üles Go down
Merlin_Talv

Merlin_Talv


Postituste arv : 17
Join date : 11/06/2009
Age : 28
Asukoht : Tallinn

[ Avaldus admini kohale ] Monica McFey Empty
PostitaminePealkiri: Re: [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey   [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey I_icon_minitimeLaup Juun 27, 2009 2:31 am

Kui Sa adminiks saaks siis banniksid mu esimesel võimalusel:D
Tagasi üles Go down
https://ekrm.forum.co.ee/
Monica McFey

Monica McFey


Postituste arv : 7
Join date : 19/06/2009

[ Avaldus admini kohale ] Monica McFey Empty
PostitaminePealkiri: Re: [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey   [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey I_icon_minitimeLaup Juun 27, 2009 2:46 am

Merlin_Talv kirjutas:
Kui Sa adminiks saaks siis banniksid mu esimesel võimalusel:D

Miks seda arvad ?

[ Ja nagu ma kuulsin, siis adminne ei otsita enam. Savi, et servus kord käes ära suht. ]
Tagasi üles Go down
Herko_Smith
Admin
Admin
Herko_Smith


Postituste arv : 61
Join date : 03/06/2009
Age : 31
Asukoht : Kuressaare

[ Avaldus admini kohale ] Monica McFey Empty
PostitaminePealkiri: Re: [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey   [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey I_icon_minitimeLaup Juun 27, 2009 3:48 am

Monica McFey kirjutas:
Merlin_Talv kirjutas:
Kui Sa adminiks saaks siis banniksid mu esimesel võimalusel:D

Miks seda arvad ?

[ Ja nagu ma kuulsin, siis adminne ei otsita enam. Savi, et servus kord käes ära suht. ]
ei tea kuidas kord k2est 2ra?
seda kyll et moned lohhid ei oska rp jne aga me opetame neile seda siis jne
Tagasi üles Go down
https://ekrm.forum.co.ee
Sponsored content





[ Avaldus admini kohale ] Monica McFey Empty
PostitaminePealkiri: Re: [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey   [ Avaldus admini kohale ] Monica McFey I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
[ Avaldus admini kohale ] Monica McFey
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» [ CV ] Monica McFey
» Juhilubade taotlemine
» Kuressaare Maffia liitumis avaldus(AVATUD!!!!!)
» [Avaldus] Päästeteenistuse ülem
» unbanni avaldus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: OOC - tegelasevälised teemad :: Vaba teema-
Hüppa: