Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
Pealeht[ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised I_icon_mini_membersLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 [ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised

Go down 
AutorTeade
Monica McFey

Monica McFey


Postituste arv : 7
Join date : 19/06/2009

[ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised Empty
PostitaminePealkiri: [ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised   [ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised I_icon_minitimeTeis Juun 30, 2009 12:45 am

Lp Linnavalitsus.

Mina, Monica McFey sooviksin ABC Uudistes mõned asja ümber tõsta/teha, selleks
aga läheb mul teie abi vaja.
Nimelt, soovin ABC Uudistele uut uudistemaja, hetkene on juba suhteliselt vana ja üks
rikas ärimees tahtis seda ära osta. Siit tekib küsimus, et kuhu tuleb uus Uudistemaja ?
Selle peale ma juba mõtlesin, ning sooviks Uudistemaja lähedal asuvasse hoonesse.
Tegin pilti ka antud hoonest : [ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised Sa-mp-022 Kaardil : [ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised Kaardil

Nüüd siis järgmised asjad, nimel Sooviksin taodelda ABC Uudistele kaks uut masinat.
Üks oleks Comet, mis on väike, kiire ja hea juhitavusega, mis aga kõige tähtsam, hoiab palju kütust kokku.
Sellega saaks kiiremini sündmuskohale jõuda kui bussiga.
Järgmine masin oleks siis Kopter "San News", kiire, mugav ning hea Kopter, mida üks edukas Uudiste firma vajab.

Monica McFey
ABC Uudiste direktor

(( Peep, järgmised asjad sulle. Järgmised asjad on 100% OOC !! ))
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

(( Kõik telepordid ja asjad testisin oma servus ära, seega viperusi ei tohiks olla Smile ))
Tagasi üles Go down
 
[ Abipalve linnavalitsusele ] ABC Uudised
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Fraktsioonid :: Legaalsed Fraktsioonid :: ABC stuudio-
Hüppa: