Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PealehtTutvusta enda Karakterit I_icon_mini_membersLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Tutvusta enda Karakterit

Go down 
AutorTeade
Mr.Ritz

Mr.Ritz


Postituste arv : 18
Join date : 29/06/2009
Age : 27
Asukoht : Paldiski

Tutvusta enda Karakterit Empty
PostitaminePealkiri: Tutvusta enda Karakterit   Tutvusta enda Karakterit I_icon_minitimeEsm Juun 29, 2009 6:39 am

Siin rääkige enda karakterist!

Eesnimi: Andrew
Perekonnanimi: Diaz
Vanus: 27
Telefon: 623044
Sinu elulugu (min. 5 lauset) : Elasin Las Venturases enda emaga. Mu isa sai Vietnamis surma. Kui olin väike siis tegelesin gängide ja narkoga. Kui isa surma sai jäi meile koju paar relva. Ükspäev ma võtsin selle relva kodust ja tapsin ühe poisi ära. Ma vihkasin teda väga. Siis mu ema läks sellepärast vangi. Kui ma 20 sain siis ma vandusin emale et ma saan ta vanglast välja aga oli juba liiga hilja. Mul oli sünnipäev. Ma sain 23. Ma elasin veel tädi juures. Siis mulle helistati haiglast et ema on mul surnud. Ma võtsin asjad ja hakkasin siis enda elu elama. Ma vahepeal mõtlesin ikka emale palju. Siis ma mõtlesin et äkki kui koliksin Las Venturasest ära, siis saaksin ema enda meele pealt ära. Siis ma tulingi Los Santosesse. Siin hakkas mulle uus elu. Leidsin sõpru ja nüüd veel sain ülemjuhiks Los Santose Takso Firmas. Asi mul juba edeneb.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-DiamOnd--
 
Tutvusta enda Karakterit
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pildid. Lisage siis enda pildid RP jne

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: OOC - tegelasevälised teemad :: Vaba teema-
Hüppa: