Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PealehtSooviks omale streetracerite klubi I_icon_mini_membersLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Sooviks omale streetracerite klubi

Go down 
2 posters
AutorTeade
Takk




Postituste arv : 16
Join date : 10/06/2009

Sooviks omale streetracerite klubi Empty
PostitaminePealkiri: Sooviks omale streetracerite klubi   Sooviks omale streetracerite klubi I_icon_minitimeLaup Juun 20, 2009 5:08 pm

Nii mõtlesin et uudiste töö pol ekõige huvitavam et te võiks teha street racerite klubi, aga ma ei tea kas see on olemas siin serveris.
Et nagu saad tuunitud autodega ringi sõita ja siis ka street mrace korraldada näiteks lennu väljal. Nii et inimesed maksavad raha ja siis võitja saab selle summa endale mis mängijad üanid kokku.Oleksin hea meelega street racerite klubi liider Smile Smile Ja siis oleks vaja ka endale
HQ-d kus nagu tuunitud autosi hoida, et keegi ligi ei saaks.
Autod võiksid olla kas Tuunitud või rohelised.Liikemid võik solla maximaalselt 6 ja autosi kuskil 7 et saaks ikka erinevate autodega sõita.
Liikmete rank peaks olema 1-6 ja rankidel erinevad skinnid.
Põhimõte oleks siis et korraldamiseks ralli võistlused ja niisama linna vahel tiirumtamine mingisuguse kambaga!

Loodan väga et teete mu soovi teoks Smile

By Takk
Tagasi üles Go down
merilin_backer




Postituste arv : 41
Join date : 10/06/2009

Sooviks omale streetracerite klubi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sooviks omale streetracerite klubi   Sooviks omale streetracerite klubi I_icon_minitimeReede Juun 26, 2009 4:30 am

See on jumala heamõte ju aga kustutage see milano maffia ära see pole üldse aktiivne.
Tagasi üles Go down
 
Sooviks omale streetracerite klubi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sooviks omale maffiat
» Ma Sooviks omale Race Clubi(Merlin_Talv).
» Tahaks omale oma mafiat.
» Klubi Liikmed
» Klubi Pildid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: OOC - tegelasevälised teemad :: Vaba teema-
Hüppa: