Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PealehtSaare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_mini_membersLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]

Go down 
5 posters
AutorTeade
Matu_smith




Postituste arv : 15
Join date : 09/06/2009

Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Empty
PostitaminePealkiri: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]   Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_minitimePüh Juun 14, 2009 8:56 pm

Sinu CV:

[ IC ]

Nimi :

Vanus :

Elukoht:

Telefoni number:

Mis ametit pead :

Mis lube omad :

Sinu elulugu (min. 5 lauset) :

Miks peaks just sind palkama taksojuhiks? :

Kas sa arvad ,et oskad sõita piisavalt hästi ,et riskida kliendi eluga? :


((
[ OOC ]

Kui vana sa oled :

Kas omad ja kasutad programmi ventrilo :

Kui kaua oled sa SA-MP –i mänginud :

Mis sa arvad oma RP oskuseks :

Mis level sa Kuressaare rollimängus oled :

Kas sul on eelnevaid taksojuhi kogemusi :

Kui aktiivne mängija sa oled meie serveris :

LIITUMIS AVALDUSED TEHA SIIA SAMASSE TEEMASSE!
Tagasi üles Go down
Erik_Valdek




Postituste arv : 1
Join date : 14/06/2009

Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]   Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_minitimePüh Juun 14, 2009 9:02 pm

Postituste arv: 5
Join date: 2009-06-08


PostSubject: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Today at 3:56 pm Reply with quote
Sinu CV:

[ IC ]

Nimi :Erik_Valdek

Vanus :32

Elukoht:Taksos

Telefoni number:Pole

Mis ametit pead :Töötu

Mis lube omad :Juhi

Sinu elulugu (min. 5 lauset) :
Tytarlaps kelle vanemad olid kergelt väärakad.
Tytarlaps kes sai kiiresti kuulsaks taksojuhiks


Miks peaks just sind palkama taksojuhiks? : Eluaegne taksojuht

Kas sa arvad ,et oskad sõita piisavalt hästi ,et riskida kliendi eluga? : Hahah ma olen eesti top 3 racer.


((
[ OOC ]

Kui vana sa oled :16

Kas omad ja kasutad programmi ventrilo : Mhm

Kui kaua oled sa SA-MP –i mänginud : 3 aastat

Mis sa arvad oma RP oskuseks : 10%10

Mis level sa Kuressaare rollimängus oled : 1

Kas sul on eelnevaid taksojuhi kogemusi : Kõik teised rp serverid. Streetracer või taksojuht.

Kui aktiivne mängija sa oled meie serveris : Niiaktiivne kui saan 3 k kindlalt.

LIITUMIS AVALDUSED TEHA SIIA SAMASSE TEEMASSE!
Tagasi üles Go down
Josh




Postituste arv : 4
Join date : 14/06/2009

Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]   Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_minitimePüh Juun 14, 2009 9:03 pm

Sinu CV:

[ IC ]

Nimi : Carlos_Valdek

Vanus : 23

Elukoht: Downtown

Telefoni number: Pole peas ...

Mis ametit pead : Puudub

Mis lube omad : Auto

Sinu elulugu (min. 5 lauset) : Mul on olnud väga tume elulugu seepärast otsustan vaikida.

Miks peaks just sind palkama taksojuhiks? : Kuna ma olen taksojuhina töötanud juba 3 aastat (( muudes serverites ))

Kas sa arvad ,et oskad sõita piisavalt hästi ,et riskida kliendi eluga? : Yup ... Am da best man...


((
[ OOC ]

Kui vana sa oled : 14

Kas omad ja kasutad programmi ventrilo : Yeh

Kui kaua oled sa SA-MP –i mänginud : 4 aastat

Mis sa arvad oma RP oskuseks : 9/10

Mis level sa Kuressaare rollimängus oled : 1

Kas sul on eelnevaid taksojuhi kogemusi : Yep . [3 aastat muudes serverites]

Kui aktiivne mängija sa oled meie serveris : No üks sõna :: Nolifer
Tagasi üles Go down
Triinu




Postituste arv : 3
Join date : 11/06/2009

Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]   Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 5:39 pm

Sinu CV:

[ IC ]

Nimi :Triin Kaasik

Vanus :18

Elukoht: Pole kogun raha

Telefoni number: Pole peas

Mis ametit pead : Takso juht

Mis lube omad : Auto

Sinu elulugu (min. 5 lauset) :Tere Mina olen Triin Ma sündisin 19.12.1990 aastal oli talv ja väga tormine. Lumi oli nii hull et kui ema sünitas ei saanud ma haiglase ning ma sündisin kodus. Mu Ema tahtis mu nimeks Freddy kui ma oleks poiss aga isa tahtis Triin Kui olen tüdruk. Ma sündisin tüdrukuna ning mu nii on Triin. Mu ema is surid lennu õnnetuses. Kui ma olin umbes 3 aastane ma satusin laste koduse kust mind lapsentati. Mul vedas ma satusin rikkase perre. Mul olid hoolitsevad kasuvanemad ning kasuvend kes oli minust vanem. Kui ma läksin kooli kaitses kasuvend mind alati. Mu kasuvenna nimi oli Ruudi me olime head sõbrad. Kui ma käisin 5. klassisi meeldis mulle poiss nimega Mac Me hakkasime käima kuid ta petsi mind teise tüdrukuga kelle nimi oli Jaana Ma jätsin ta maha ja mu vend andis talle peksa. Kui ma sain 18 sain ma alles teada et ma olen lapsendatud. Ma jooksin minema ma varastasin 50 tuhat oma vanematelt ning kolisin Los Santosesse kus ma kohtasin Ricot.

Miks peaks just sind palkama taksojuhiks? :Sest mulle meeldib see töö

Kas sa arvad ,et oskad sõita piisavalt hästi ,et riskida kliendi eluga? :Jah kindlalt


((
[ OOC ]

Kui vana sa oled :16

Kas omad ja kasutad programmi ventrilo :Ei

Kui kaua oled sa SA-MP –i mänginud :2 aastat

Mis sa arvad oma RP oskuseks :7-8

Mis level sa Kuressaare rollimängus oled :2

Kas sul on eelnevaid taksojuhi kogemusi :Jah ma olen praegu taksojuht

Kui aktiivne mängija sa oled meie serveris : päris aktiivne
Tagasi üles Go down
Matu_smith




Postituste arv : 15
Join date : 09/06/2009

Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]   Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_minitimeReede Juun 19, 2009 4:19 am

Triinu kirjutas:
Sinu CV:

[ IC ]

Nimi :Triin Kaasik

Vanus :18

Elukoht: Pole kogun raha

Telefoni number: Pole peas

Mis ametit pead : Takso juht

Mis lube omad : Auto

Sinu elulugu (min. 5 lauset) :Tere Mina olen Triin Ma sündisin 19.12.1990 aastal oli talv ja väga tormine. Lumi oli nii hull et kui ema sünitas ei saanud ma haiglase ning ma sündisin kodus. Mu Ema tahtis mu nimeks Freddy kui ma oleks poiss aga isa tahtis Triin Kui olen tüdruk. Ma sündisin tüdrukuna ning mu nii on Triin. Mu ema is surid lennu õnnetuses. Kui ma olin umbes 3 aastane ma satusin laste koduse kust mind lapsentati. Mul vedas ma satusin rikkase perre. Mul olid hoolitsevad kasuvanemad ning kasuvend kes oli minust vanem. Kui ma läksin kooli kaitses kasuvend mind alati. Mu kasuvenna nimi oli Ruudi me olime head sõbrad. Kui ma käisin 5. klassisi meeldis mulle poiss nimega Mac Me hakkasime käima kuid ta petsi mind teise tüdrukuga kelle nimi oli Jaana Ma jätsin ta maha ja mu vend andis talle peksa. Kui ma sain 18 sain ma alles teada et ma olen lapsendatud. Ma jooksin minema ma varastasin 50 tuhat oma vanematelt ning kolisin Los Santosesse kus ma kohtasin Ricot.

Miks peaks just sind palkama taksojuhiks? :Sest mulle meeldib see töö

Kas sa arvad ,et oskad sõita piisavalt hästi ,et riskida kliendi eluga? :Jah kindlalt


((
[ OOC ]

Kui vana sa oled :16

Kas omad ja kasutad programmi ventrilo :Ei

Kui kaua oled sa SA-MP –i mänginud :2 aastat

Mis sa arvad oma RP oskuseks :7-8

Mis level sa Kuressaare rollimängus oled :2

Kas sul on eelnevaid taksojuhi kogemusi :Jah ma olen praegu taksojuht

Kui aktiivne mängija sa oled meie serveris : päris aktiivne

Sa peaksid üldse banned olema . Viimane kord ma bannisin sind reklaamimise eest . Sul peaks endal häbi olema ,et näitad oma nägu siin foorumis .
Tagasi üles Go down
Mr.Ritz

Mr.Ritz


Postituste arv : 18
Join date : 29/06/2009
Age : 27
Asukoht : Paldiski

Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]   Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_minitimeEsm Juun 29, 2009 3:14 am

[ IC ]

Nimi : Andrew_Diaz

Vanus : 27

Elukoht: Rendin Tuba.

Telefoni number: 623004

Mis ametit pead : Veel ei ole.

Mis lube omad : Autojuhi load

Sinu elulugu (min. 5 lauset) : Elasin Las Venturases enda emaga. Mu isa sai Vietnamis surma. Kui olin väike siis tegelesin gängide ja narkoga. Kui isa surma sai jäi meile koju paar relva. Ükspäev ma võtsin selle relva kodust ja tapsin ühe poisi ära. Ma vihkasin teda väga. Siis mu ema läks sellepärast vangi. Kui ma 20 sain siis ma vandusin emale et ma saan ta vanglast välja aga oli juba liiga hilja. Mul oli sünnipäev. Ma sain 23. Ma elasin veel tädi juures. Siis mulle helistati haiglast et ema on mul surnud. Ma võtsin asjad ja hakkasin siis enda elu elama. Ma vahepeal mõtlesin ikka emale palju. Siis ma mõtlesin et äkki kui koliksin Las Venturasest ära, siis saaksin ema enda meele pealt ära. Siis ma tulingi Los Santosesse. Siin hakkas mulle uus elu. Leidsin sõpru ja nüüd veel otsin tööd.

Miks peaks just sind palkama taksojuhiks? : Mul on oskusi sõitmisega. Kui väike olin siis sõpradega tegime autodele juhtmest käivitust. Ja me pididme mentide eest veel ära sõitma. Ma varastasin mingi 11 autot. Kätte saadi aind 2 korda.

Kas sa arvad ,et oskad sõita piisavalt hästi ,et riskida kliendi eluga? : Jah arvan.


((
[ OOC ]

Kui vana sa oled : 13

Kas omad ja kasutad programmi ventrilo : Ei. Mikker katki :S

Kui kaua oled sa SA-MP –i mänginud :4 aastat

Mis sa arvad oma RP oskuseks : 7/10. Rpd alustasin kui olin 11

Mis level sa Kuressaare rollimängus oled : 1

Kas sul on eelnevaid taksojuhi kogemusi : Jah olen olnud teistes serverites ka.

Kui aktiivne mängija sa oled meie serveris : Päevas 5 tundi.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-DiamOnd--
Sponsored content





Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]   Saare takso liidri otsing [ AVATUD ] I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Saare takso liidri otsing [ AVATUD ]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuressaare Päästeteenistuse Liidriks Saamise Avaldus
» ABC stuudio Liidri koht
» Los Santose Takso Firma!
» Hinda uut Los Santose Takso Teenust !
» Päästeteenistusega liitumise avaldus [AVATUD]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Fraktsioonid :: Legaalsed Fraktsioonid :: Saare Takso :: Saare Takso liidriotsing[SULETUD]-
Hüppa: